Kto som

Keď sa poobhliadnem späť do minulosti, musím priznať, že mať status realitného makléra nebolo vždy jednoduché. Často som sa stretával so všeobecnom nedôverou voči realitným kanceláriám, čo bolo do istej miery oprávnené. Na realitnom trhu sa pohybovalo veľa neserióznych obchodníkov a amatérov, no vďaka realitnej kríze sa trh od takýchto obchodníkov vyčistil. V súčasnosti môžem byť len hrdý, že v biznise zostalo 90% profesionálov a pozícia realitného makléra začína byť pomaly, ale isto prestížou.

Volám sa Roman Weidinger a som realitný maklér. Patrím medzi tých šťastných a vyvolených, ktorí môžu povedať, že robia skutočne to, čo milujú. Dynamika tejto práce a svižné pracovné tempo každý jeden deň ma skutočne bavia a napĺňajú. Keďže každý klient má iné požiadavky a inú predstavu o spolupráci, je to hlavne o aktívnom hľadaní spoločnej cesty k výsledku.

Svojim klientom venujem maximálnu starostlivosť a pozornosť. Podrobne predstavím plán obchodu, prípadné alternatívy, možné výsledky, upozorním na kritické miesta v procese predaja či prenájmu. Keďže nielen trh, ale aj právne podmienky sa v našich zemepisných šírkach neustále menia, v záujme čo najprofesionálnejších služieb každoročne absolvujem rôzne realitné, obchodné a právnické školenia. Viem tak ponúknuť záruku vysokej kvality a spoľahlivosti svojich služieb.

Môj príbeh

timeline_pre_loader

1977

Narodil som sa v nemocnici na Zochovej ul. v Bratislave.

1983 – 1990

Základná škola. Síce ma bavila, ale aj tak som z nej „ušiel“, keď prišla príležitosť, už z ôsmeho ročníka…

1994

Maturita, po ktorej som okamžite a hrdo bežal na úrad po živnostenský list.

1996 – 1998

Krásna, ale náročná práca celebritného promo manažéra. Mnoho úspechov, mnoho zážitkov a cenných priateľstiev. Zažil som svetlé, ale bohužiaľ aj tienisté stránky slovenského a českého showbiznisu, čo ma nakoniec viedlo k rozhodnutiu zmeniť svoje povolanie.

1999 –2000

Prvá stavebná sporiteľňa. Začínam vo finančnom biznise ako  obchodný zástupca. Vďaka aktivite a dobrým výsledkom som sa čoskoro ocitol na pozícii oblastného vedúceho.

2001 – 2006

ČSOB stavebná sporiteľňa. Plynulý prechod do inej firmy a na inú pozíciu. Pomoc klientom a hľadanie najvhodnejšieho riešenia ich problémov s bývaním sa na niekoľko stávajú mojou drogou. Z pozície regionálneho riaditeľa však už čoskoro nebolo kam postúpiť…

2006 – súčasnosť

…a tak prišlo rozhodnutie prejsť do súkromného sektora a začať pracovať na vlastnú päsť. Zakladám realitnú kanceláriu RoWe Services a ako konateľ a maklér ďalej pomáham ľuďom plniť si sny o vlastnom bývaní.

Prečo spolupracovať práve so mnou?

SPOĽAHLIVOSŤ

Považujem za najdôležitejší predpoklad pre úspešnú obchodnú spoluprácu.

PROGRAMOVOSŤ

Dennodenné obchodné aktivity môžem bezproblémovo realizovať iba vďaka dobrej organizácii času a termínov stretnutí.

ZRUČNOSŤ

Realitnému biznisu sa venujem od roku 2006 a neustále sa v ňom vzdelávam. Mám za sebou veľa úspešných predajov a prenájom nehnuteľností.

PROFESIONALITA

Všetky situácie sa snažím riešiť zodpovedne a efektívne. Diskrétnosť je v tomto biznise úplne samozrejmá.

VIEM, KDE ČÍHA NEBEZPEČENSTVO

S mojimi zvolenými postupmi minimalizujete riziko podvodu, alebo fatálnej chyby pri prevode nehnuteľnosti.

ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Ľudský prístup je v realitnom biznise veľmi dôležitý a má obrovský dosah na celý priebeh obchodu. Počúvať klienta a rešpektovať jeho požiadavky je alfou a omegou každej úspešnej spolupráce.

100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

V mojej ponuke nájdete iba nehnuteľnosti, ktoré neponúka nikto iný, a preto sa viem svojej práci venovať na 100%.

PRIJATEĽNÁ CENA

Nechcem len rečniť, ale presvedčiť vás činmi.
Poďme spolu tvoriť niečo výnimočné, poďme spolupracovať!
Kontaktujte ma ešte dnes.

Menu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. V poriadku