fbc

Kto som

Keď sa poobhliadnem späť do minulosti, musím priznať, že mať status realitného makléra nebolo vždy jednoduché. Často som sa stretával so všeobecnom nedôverou voči realitným kanceláriám, čo bolo do istej miery oprávnené. Na realitnom trhu sa pohybovalo veľa neserióznych obchodníkov a amatérov, no vďaka realitnej kríze sa trh od takýchto obchodníkov vyčistil. V súčasnosti môžem byť len hrdý, že v biznise zostalo 90% profesionálov a pozícia realitného makléra začína byť pomaly, ale isto prestížou.

Volám sa Roman Weidinger a som realitný maklér. Patrím medzi tých šťastných a vyvolených, ktorí môžu povedať, že robia skutočne to, čo milujú. Dynamika tejto práce a svižné pracovné tempo každý jeden deň ma skutočne bavia a napĺňajú. Keďže každý klient má iné požiadavky a inú predstavu o spolupráci, je to hlavne o aktívnom hľadaní spoločnej cesty k výsledku.

Svojim klientom venujem maximálnu starostlivosť a pozornosť. Podrobne predstavím plán obchodu, prípadné alternatívy, možné výsledky, upozorním na kritické miesta v procese predaja či prenájmu. Keďže nielen trh, ale aj právne podmienky sa v našich zemepisných šírkach neustále menia, v záujme čo najprofesionálnejších služieb každoročne absolvujem rôzne realitné, obchodné a právnické školenia. Viem tak ponúknuť záruku vysokej kvality a spoľahlivosti svojich služieb.

Môj príbeh

timeline_pre_loader

1977

Narodil som sa v nemocnici na Zochovej ul. v Bratislave.

1983 – 1990

Základná škola ma síce bavila, ale už vtedy som vedel, že mám v sebe „obchodného ducha” a že sedenie v laviciach, a chodiť ešte do deviatej triedy, nebolo nič pre mňa. V ôsmom ročníku som urobil skúšku na strednú školu a šup von zo základky…

1994

Po absolvovaní maturity a dosiahnutí plnoletosti, som okamžite a hrdo bežal na živnostenský úrad pre oprávnenie podnikať. Vedel som, že chcem pracovať ako podnikateľ, a nie ako zamestnanec! Dva roky som intenzívne písal články, publikoval, pracoval z domu (v tom čase 😮), a na mladého chalaňa aj slušne zarábal. Pracoval som pre reklamné agentúry, organizátora veľtrhov a výstav, bol som PR manažér… S odstupom času, si kladiem otázku, kde sa to vo mne všetko bralo?😊

1996 – 1998

Krásna, ale náročná práca celebritného promo manažéra. Veľa úspechov, ešte viac zážitkov a cenných priateľstiev. Na vlastnej koži som zažil svetlé, ale žiaľ, aj tienisté stránky slovenského a českého showbiznisu. Vedel som, že úspech v práci, ktorý dosahujem je falošný a pominuteľný. V dobe mojej najväčšej pracovnej vyťaženosti, keď som práve robil pre renomované hudobné spoločnosti v Prahe, rozhodol som sa, túto prácu ukončiť a na pol roka si oddýchnuť.

1999 –2000

Prvá stavebná sporiteľňa. Začínam vo finančnom biznise ako  obchodný zástupca. Vďaka aktivite a dobrým výsledkom som sa čoskoro ocitol na pozícii oblastného vedúceho.

2001 – 2006

ČSOB stavebná sporiteľňa. Plynulý prechod do inej firmy a na inú pozíciu. Pomoc klientom a hľadanie najvhodnejšieho riešenia ich problémov s bývaním, sa na niekoľko rokov stávajú mojou vysnívanou prácou. Z pozície Regionálneho riaditeľa odchádzam, pretože som vedel, že chcem mať svoju vlastnú firmu a rozvíjať svoje podnikanie.

2006 – súčasnosť

…a tak prišlo rozhodnutie založiť si realitnú kanceláriu a začať pracovať naplno. Po úspešných rokoch v bankovom sektore, absolvovaní množstva kvalitných školení a dosiahnutých skúseností a zručností, zakladám Realitnú kanceláriu RoWe Services, spol. s.r.o.,  a ako konateľ, realitný maklér sa začínam realitám venovať naplno.

Prečo spolupracovať práve so mnou?

SPOĽAHLIVOSŤ

Považujem za najdôležitejší predpoklad pre úspešnú obchodnú spoluprácu.

PROGRAMOVOSŤ

Dennodenné obchodné aktivity môžem bezproblémovo realizovať iba vďaka dobrej organizácii času a termínov stretnutí.

ZRUČNOSŤ

Realitnému biznisu sa venujem od roku 2006 a neustále sa v ňom vzdelávam. Mám za sebou veľa úspešných predajov a prenájom nehnuteľností.

PROFESIONALITA

Všetky situácie sa snažím riešiť zodpovedne a efektívne. Diskrétnosť je v tomto biznise úplne samozrejmá.

VIEM, KDE ČÍHA NEBEZPEČENSTVO

S mojimi zvolenými postupmi minimalizujete riziko podvodu, alebo fatálnej chyby pri prevode nehnuteľnosti.

ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Ľudský prístup je v realitnom biznise veľmi dôležitý a má obrovský dosah na celý priebeh obchodu. Počúvať klienta a rešpektovať jeho požiadavky je alfou a omegou každej úspešnej spolupráce.

100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

V mojej ponuke nájdete iba nehnuteľnosti, ktoré neponúka nikto iný, a preto sa viem svojej práci venovať na 100%.

PRIJATEĽNÁ CENA

Nechcem len rečniť, ale presvedčiť vás činmi.
Poďme spolu tvoriť niečo výnimočné, poďme spolupracovať!
Kontaktujte ma ešte dnes.

Menu