Reality sú mojou každodennou realitou

Shape

"Realitný trh je ako oceán - pohybuje sa vlnami, ale keď sa pozorne pozriete pod hladinu, objavíte celý svet možností a príležitostí."

Anthony Hitt

Kto som ?

Keď sa poobhliadnem späť do minulosti, musím priznať, že mať status realitného makléra nebolo vždy jednoduché. Často som sa stretával so všeobecnom nedôverou voči realitným kanceláriám, čo bolo do istej miery oprávnené. Na realitnom trhu sa pohybovalo veľa neserióznych obchodníkov a amatérov, no vďaka realitnej kríze sa trh od takýchto obchodníkov vyčistil. V súčasnosti môžem byť len hrdý, že v biznise zostalo 90% profesionálov a pozícia realitného makléra začína byť pomaly, ale isto prestížou.

Volám sa Roman Weidinger a som realitný maklér. Patrím medzi tých šťastných a vyvolených, ktorí môžu povedať, že robia skutočne to, čo milujú. Dynamika tejto práce a svižné pracovné tempo každý jeden deň ma skutočne bavia a napĺňajú. Keďže každý klient má iné požiadavky a inú predstavu o spolupráci, je to hlavne o aktívnom hľadaní spoločnej cesty k výsledku.

Svojim klientom venujem maximálnu starostlivosť a pozornosť. Podrobne predstavím plán obchodu, prípadné alternatívy, možné výsledky, upozorním na kritické miesta v procese predaja či prenájmu. Keďže nielen trh, ale aj právne podmienky sa v našich zemepisných šírkach neustále menia, v záujme čo najprofesionálnejších služieb každoročne absolvujem rôzne realitné, obchodné a právnické školenia. Viem tak ponúknuť záruku vysokej kvality a spoľahlivosti svojich služieb.

Shape

Porovnaj ponuky

Porovnať